Aktualności

Salon Kosmetyczny Marki – Call of Beauty DAY SPA

Call of Beauty DAY SPA to wyjątkowe miejsce, w którym dbamy o Twoje naturalne piękno i dobre samopoczucie oferując profesjonalne zabiegi i rytuały piękna oraz masaże relaksacyjne. W naszym gabinecie kosmetycznym zapewniamy przede wszystkim miłą atmosferę oraz kameralne wnętrza, która znacznie wpływają na relaks, komfort oraz intymność podczas wykonywania zabiegów. Nasz salon urody to także profesjonalny Salon Fryzjerski i Studio Makijażu – dwie niezwykłe przestrzenie, w których możesz odpocząć i zrelaksować się, jak również przygotować do przyjęcia okolicznościowego, bankietu lub innego ważnego wydarzenia w swoim życiu.

W naszym gabinecie kosmetycznym Call of Beauty DAY SPA wszelkie zabiegi pielęgnacyjne wykonywane są przez specjalistów. Zależy nam na świadczeniu usług kosmetycznych na najwyższym poziomie, dlatego współpracujemy wyłącznie z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami – kosmetyczkami, fryzjerami, stylistkami paznokci i fizjoterapeutami. Każda nasza kosmetyczka doskonale zna urządzenia, z których korzysta podczas zabiegów, co pozwala jej na optymalizację ich pracy oraz taki dobór parametrów działania, aby zabieg był z jak największą korzyścią dla klienta. Dotyczy to wszystkich zabiegów – od zabiegów  depilacji laserowej, które wykonujemy przy użyciu najnowszej generacji lasera aleksandrytowego, aż po zabiegi rozwiązujące problem wiotkiej skóry i cellulitu wodnego Venus Legacy. Ponadto, doradzamy i pomagamy w wyborze najodpowiedniejszego zabiegu pielęgnacyjnego.

Urządzenia najnowszej generacji i sprawdzone kosmetyki

Sekretem sukcesu naszego salonu kosmetycznego jest wysoka jakość i skuteczność oferowanych zabiegów pielęgnacyjnych i terapeutycznych. Osiągamy ją poprzez korzystanie z nowoczesnych urządzeń kosmetycznych o bardzo dobrych parametrach pracy oraz sprawdzonych kosmetyków. Każda nasza kosmetyczka, fryzjer czy masażystka, podczas zabiegów i rytuałów piękna, wykorzystuje wyłącznie rekomendowane produkty znanych i cenionych marek. Są to kosmetyki naturalne, charakteryzujące się wysoką skutecznością i bezpieczeństwem, także dla skóry wrażliwej.

Zadbaj o swoje piękno i odwiedź nasz gabinet kosmetyczny w Markach już dziś!

Siedzibą salonu urody Call of Beauty DAY SPA są podwarszawskie Marki. Jednak dzięki dogodnej lokalizacji naszego DAY SPA oraz dobrej komunikacji z Warszawą nasze usługi polecamy również mieszkańcom sąsiadujących dzielnic m.in. Białołęki czy Targówka. Dla Państwa wygody obsługujemy system rezerwacji online, w którym możecie zarezerwować najdogodniejszy dla siebie termin wizyty.

Nasze marki

W Call of Beauty kupisz profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów.