Masaż

masaż relaksacyjny marki

Masaż znany jest od stuleci. Może mieć działanie profilaktyczne, lecznicze i relaksacyjne. Masaż relaksacyjny rozluźnia i odpręża ciało, jednocześnie poprawiając nasze samopoczucie i zmniejszając ryzyko zachorowania na różne choroby.

Call of Beauty DAY SPA to salon urody, w którym klienci mogą korzystać z dobroczynnych właściwości masaży wykonywanych przez dyplomowanych fizjoterapeutów i techników masażu. Nasi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, kursach, konferencjach i sympozjach.

Wszystkie zabiegi masażu wykonywane w salonie Call of Beauty realizowane są w oparciu o 100% naturalne produkty marki BioOleo Cosmetics. Oleje, masła i peelingi BioOleo Cosmetics wytwarzane są z najwyższej jakości surowców, co gwarantuje ich niezwykłe właściwości. Są to produkty naturalne, zdrowie i bezpieczne, także dla osób ze skórą wrażliwą.

Masaże Marki, Masaże Białołęka

Klientów z terenu miejscowości Marki oraz warszawskiej dzielnicy Białołęka zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą masażów.

Masaż Klasyczny/Masaż Leczniczy

Najpopularniejszy masaż o szerokim spektrum działania. Obniża napięcie mięśniowe, działa przeciwbólowo, przyspiesza regenerację mięśni i zwiększa jędrność skóry.

Manualny Drenaż Limfatyczny

Ten rodzaj masażu ma na celu usprawnić pracę układu krwionośnego oraz chłonnego, poprzez zastosowanie przez terapeutę odpowiednich technik drenujących. Masaż polecany jest dla osób zmagających się z obrzękami limfatycznymi, zastojami wodnymi oraz nadmiernym cellulitem. Pierwsze efekty manualnego drenażu zazwyczaj są widoczne i odczuwalne już po pierwszym zabiegu.

Masaż Relaksacyjny

Odżywczy masaż odprężający i regenerujący. Zabieg polecany osobom zestresowanym, a także osobom z bardzo suchą skórą, która wymaga intensywnego nawilżenia.

Masaż Gorącymi Kamieniami

Masaż o właściwościach rozgrzewających i silnie rozluźniających. Łagodzi bóle mięśniowe i bóle związane z napięciem nerwowym. Szczególnie polecany osobom zestresowanym.

Masaż Bańką Chińską

Masaż stanowi połączenie terapii podciśnieniem z masażem modelującym. Efektywnie rozbija tkankę tłuszczową, redukuje cellulit i rozstępy, a także poprawia elastyczność skóry.