ENDERMOLOGIA LPG Alliance

endermologia marki

Najskuteczniejsza metoda redukcji opornego cellulitu w każdym stopniu zaawansowania

Endermologia LPG to  w 100% naturalna, bezinwazyjna i niezawodna metoda mechanicznej stymulacji skóry, gwarantująca zarówno redukcje cellulitu, rozstępów oraz modelowanie sylwetki  jak i odmłodzenie skóry twarzy i dekoltu. W naszym salonie kosmetycznym realizujemy pełen zakres procedur Endermologii LPG na twarz i dekolt, wybrane partie ciała lub całe ciało.

Jak wygląda zabieg?

Zaawansowany masaż próżniowy na ciało wykonywany jest za pomocą głowicy, wyposażonej w specjalne rolki z zamortyzowaną klapką, które aktywnie oddziałują na skórę właściwą oraz tkankę łączną. Ponadto klient do zabiegu zakłada specjalne ubranie – enermowear, które ułatwia głowicy poprawne uchwycenie skóry chroni ją przed ewentualnymi uszkodzeniami. Dzięki temu lipomassage jest głęboki i intensywny ale bardzo efektywny i w 100% bezpieczny! Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a jedyne odczucia, jakie towarzyszą masażowi próżniowemu to uczucie zasysania skóry. Moc urządzenia możemy regulować, co pozwala na wykonanie efektywnego masażu na każdej partii ciała – od miejsc, w których skóra jest bardziej wrażliwa, po miejsca szczególnie problematyczne i podatne na odkładanie się cellulitu. Zalecamy serię od 10 do 20 zabiegów w częstotliwości 1-2 zabiegów tygodniowo dla uzyskania optymalnych efektów.

Endermologia Marki

Nasz Salon Kosmetyczny Marki jako jeden z pierwszych na lokalnym rynku rozszerzył swoją ofertę o zabiegi Endermologii LPG. Decyzję tę podjęliśmy w oparciu o pozytywne recenzje, jakie masaż próżniowy otrzymywał od klientów i klientek salonów urody na całym świecie. Jako nieinwazyjna procedura o bardzo wysokiej skuteczność, Endermologia LPG cieszy się uznaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i beneficjentów zabiegów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z potrójnym efektem, jaki wywiera Endermologia LPG na nasze ciało. Jednocześnie klientki i klientów zainteresowanych innymi zabiegami antycellulitowymi zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z procedurą Venus Legacy zwalczającą cellulit wodny, obrzęki i wiotkość skóry. Do skorzystania z usług naszego gabinetu zachęcamy klientów z terenu miejscowości Marki, a także warszawskiej dzielnicy Białołęka.

endermologia białołęka

To mechaniczne działanie masujące daje potrójny efekt:

– posiada walory drenażu – wpływa zbawiennie na ukrwienie i przyspiesza działanie układu limfatycznego

– rozbija komórki tłuszczowe, daje więc zupełnie naturalny efekt wyszczuplający

– stymuluje skórę do produkcji kolagenu i pozwala pozbyć się cellulitu

 

 

Alliance®  wyposażone są w kompatybilne tablety pozwalające w pełni kontrolować proces terapeutyczny od wprowadzenia danych pacjenta, poprzez wykonanie zdjęć obszarów zabiegowych, przeprowadzenie diagnozy oraz ustawienie trybu leczenia. Nowy sensor identyfikacji skóry wykorzystany w urządzeniach pozwala dodatkowo dopasować zabieg do każdego rodzaju tkanki respektując naturalne parametry ciała pacjenta.

Efekty zabiegów na ciało:

– skuteczna redukcja cellulitu

– wygładzenie rozstępów

– efektywne modelowanie sylwetki

– ujędrnienie skóry

– szybka regeneracja ciała po liposukcji

– poprawa elastyczności i napięcia skóry

 

endermologia warszawa

Zdjęcia PRZED i PO

endermologia

ALLIANCE LPG Face

Urządzenie jest także wyposażone w unikalną głowicę przeznaczoną do masażu twarzy. Jej praca polega na synergicznym działaniu dwóch klapek i sekwencyjnym zasysaniu skóry w celu stymulacji tkanki, umożliwiając jej wymiarową penetrację. Dzięki zabiegowi zostaje pobudzona odbudowa i produkcja odmładzających składników skóry:

– kolagenu dla jędrnej skóry

– elastyny dla jej sprężystości

– kwasu hialuronowego dla naturalnego wypełnienia i nawilżenia skóry

W szybki sposób uzyskujemy efekt zdrowej, promiennej cery oraz naturalnego liftingu

 

Wskazania:

– podwójny podbródek

– nadmiar tkanki tłuszczowej

– zapadnięte policzki

– zmarszczki na czole, wokół oczu i ust

– opadające powieki, policzki

– bruzdy nosowo-wargowe,

– utrata jędrności skóry

 

 

 

Zdjęcia PRZED i PO

W celu osiągnięcia jak najlepszych efektów, zaleca się wykonanie pełnej serii zabiegowej od 10 do 20 zabiegów. Ilość zabiegów uzależniona jest od indywidualnych uwarunkowań organizmu. Pierwsze efekty potrafią być widoczne już po pierwszym zabiegu.  Zabiegi wykonywane są 2-3 razy w ciągu tygodnia.

LPG Medical

Endermologia LPG Alliance ma również zastosowanie terapeutyczne. Wykonywany jako masaż leczniczy wykazuje między innymi szerokie działanie przeciwbólowe mięśni i stawów!

 

Wskazania:

– bóle mięśni

– skurcze mięśni

– zapobiega powstawaniu obrzęków

– szybsza regeneracja po treningu

– przyspieszenie okresu rekonwalescencji po wszelkich urazach

– minimalizuje ryzyko włóknienia blizn pozabiegowych