EPILACJA LASEROWA MOTUS AX

depilacja laserowa marki

Depilacja laserowa

Salon kosmetyczny Call of Beauty DAY SPA to miejsce, w którym najważniejsze jest dobre samopoczucie naszych klientów. Dbamy o nie pielęgnując ich urodę i korygując jej drobne niedoskonałości. Jednym z zabiegów, który oferujemy jest depilacja laserowa. Depilacja laserowa pozwala na trwałe usunięcie niepożądanego owłosienia z wybranych partii ciała. Zabieg jest bezpieczny, a zarazem bardzo skuteczny, a uzyskany efekt długotrwały.

Bezbolesna depilacja laserowa

W salonie Call of Beauty DAY SPA korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom jeszcze lepsze efekty terapii. Do zabiegów depilacji laserowej wykorzystujemy najnowszej generacji laser aleksandrytowy, który pozwala skutecznie usunąć nawet jasne i cienkie włoski, nieuchwytne dla innych urządzeń tego typu. Głowica lasera dodatkowo została wyposażona w pasek chłodzący skórę, co sprawia, że zabieg jest całkowicie bezbolesny nawet w delikatnych obszarach intymnych.

Zabiegi bezbolesnej depilacji laserowej wykonujemy na wybrane partie ciała, dostosowując przy tym parametry pracy urządzenia, liczbę zabiegów oraz długość odstępów pomiędzy poszczególnymi zabiegami do depilowanej strefy oraz struktury włosa. Dzięki temu możemy zagwarantować doskonałe rezultaty zarówno w walce z nieuchwytnymi jasnymi włoskami, jak i uciążliwym, twardym owłosieniem. Nasze urządzenie pozwala na przeprowadzanie efektywnej depilacji niezależnie od fototypu skóry klienta.

Depilacja laserowa Marki

Osoby z Marek oraz warszawskiej dzielnicy Białołęka zainteresowane depilacją laserową zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z opisem urządzenia Motus AX oraz efektami, jakie dzięki niemu osiągają nasi klienci.

 

Motus AX to najnowszej generacji laser aleksandrytowy o wiązce światła 755 nm wykorzystywany do trwałej epilacji włosów, nawet tych jaśniejszych i cienkich. Ta innowacyjna technologia zapewnia bezbolesną i wyjątkowo skuteczną epilację laserową, nawet o 25% skuteczniejszą od laserów diodowych. System chłodzenia skóry, za który odpowiada szafirowa płytka znajdująca się w głowicy jest bezpośrednią przyczyną komfortowego samopoczucia pacjenta podczas zabiegu i braku odczuć bólowych.

 

Laser Motux AX to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzaju włosa i kolorytu skóry.

 

Zastosowanie odpowiedniej wiązki laserowej przy jednocześnie wysokiej mocy i krótkiej długości impulsu jest całkowicie bezpieczne dla skóry. Odpowiednia kwalifikacja fototypu skóry i charakteru owłosienia pozwala dobrać odpowiednie parametry zabiegowe tak aby zabieg był w 100% bezpieczny i skuteczny.

 

Ilość zabiegów uzależniona jest od indywidualnych predyspozycji, koloru i grubości włosów, ich ilości oraz obszaru zabiegowego. W zależności od partii ciała rekomendujemy serie 6-8 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni.

 

Zalecenia (przed zabiegiem)

– przed zabiegiem (24h) należy ogolić maszynką obszar poddawany epilacji laserowej, pozostawiając niewielki fragment skóry z włoskami (ok . 2cmx2cm). Dzięki temu kosmetolog będzie w stanie dostosować idealne parametry wiązki lasera

– zrezygnuj z opalania na co najmniej 2 tygodnie przed zabiegiem

– nie stosuj tuż przed zabiegiem kremów do depilacji, balsamów samoopalających czy natłuszczających.

– nie należy korzystać z preparatów złuszczających skórę, peelingów.

– cztery tygodnie przed depilacją laserową nie wolno wyrywać włosków woskiem, depilatorem, ani pęsetą

– w dniu zabiegu ani 24h wcześniej nie należy przyjmować leków przeciwbólowych. W przypadku przyjmowania antybiotyków w większości przypadków należy odczekać ok. 2 tygodnie od ostatniej przyjętej dawki

 

Przeciwwskazania:

– nadmierna i świeża opalenizna

– przerwana ciągłość naskórka i stan zapalny w obszarze zabiegowym

– nowotwory skóry

– ciąża i karmienie piersią

– epilepsja

– przyjmowanie leków i ziół fotouczulających

– rozrusznik serca

– niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne