Fryzjer Marki

Salon kosmetyczny Call of Beauty DAY SPA to także ekskluzywny i przestronny salon fryzjerski, w którym możesz skorzystać z profesjonalnych usług stylizacji i pielęgnacji włosów. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości kosmetyków marek Paul Mitchell i Joico.

Zakres oferowanych usług

Wyróżnia nas bardzo szeroki wachlarz zróżnicowanych usług, w ramach którego oferujemy:

  • strzyżenie damskie, męskie i dziecięce
  • stylizację (modelowanie)
  • podstawową i zaawansowaną koloryzacja włosów
  • czesanie okazjonalne, ślubne i komunijne
  • zabiegi regenerujące na włosy

Profesjonalne zabiegi na włosy

Klientki oraz Klientów zainteresowanych profesjonalnymi zabiegami na włosy i skórę głowy zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z wybranymi procedurami.

REKONSTRUKCJA JOICO K-PAK

Zabieg Rekonstrukcji K-PAK to profesjonalny zabieg oferowany wyłącznie przez wybrane salony fryzjerskie, które ukończyły specjalistyczne szkolenie z zakresu tej metody regeneracji włosów. Zabieg bazuje na czterech produktach pracujących z sobą w ścisłej synergii w celu zagwarantowania jak najlepszych rezultatów.

Zabieg odbudowuje i silnie nawilża strukturę zniszczonych włosów, tym samym przywracając im gładkość i naturalny blask. Efekty zabiegu widoczne są bezpośrednio po zakończeniu procedury regeneracyjnej, dlatego zabieg ten stanowi doskonałą alternatywę dla ścinania zniszczonych włosów.

Zabieg Rekonstrukcji K-PAK składa się z czterech etapów:

  1. oczyszczenie – fryzjer wykorzystując w tym celu specjalny preparat skutecznie usuwa z włosów wszelkie mikrozanieczyszczenia oraz pozostałości produktów do stylizacji włosów,
  2. wygładzenie – aplikacja kolejnego produktu pozwala na wygładzenie struktury włosa, dzięki czemu włosy stają się idealnie gładkie i miękkie w dotyku,
  3. rekonstrukcja – aplikacja trzeciego kosmetyku ma za zadanie intensywną odbudowę i naprawę struktury włosa, dzięki czemu włosy stają się bardziej elastyczne i sprężyste,
  4. nawilżanie – zadaniem ostatniego produktu jest dogłębne nawilżenie i nabłyszczenie włosów, produkt dodatkowo zwiększa ich podatność na układanie.

Fryzjer Białołęka

Siedzibą naszego salonu są podwarszawskie Marki, jednak dogodna lokalizacja oraz świetne skomunikowanie sprawia, że z prawdziwą przyjemnością polecamy naszą ofertę także klientkom i klientom zamieszkującym sąsiadującą Białołękę oraz jej okolice.

fryzjer marki