Laser frakcyjny i PIXEL

resurfacing, usuwanie blizn i rozstępów

Chcesz odmłodzić swoją skórę, spłycić zmarszczki poprawić jej strukturę? Zmagasz się niechcianymi rozstępami lub blizną?

Naszym rozwiązaniem jest laser farakcyjny Alma Harmony iPIXEL!  

Jak działa laser frakcyjny iPIXEL?

Laser iPixel jest laserem ablacyjnym, co oznacza, że narusza zewnętrzną warstwę naskórka. Jest to efekt odparowywania wody z komórek, przez co zostają zniszczone. W ten sposób otrzymujemy efekt GŁĘBOKIEGO ZŁUSZCZENIA. Dzięki  takiemu działaniu, wszelkie nierówności zostają spłycone. Dodatkowo, frakcyjne działanie lasera powoduje, że w głębi skóry rozpoczynają się intensywne procesy regeneracyjne – włókna kolagenowe namnażają się i budują nowe struktury podtrzymujące sprężystość skóry. Pozostałość blizny czy rozstępu zostaje wyparta na powierzchnię, przez co zostaje jeszcze bardziej spłycona.

Wielozadaniowe działanie lasera frakcyjnego!

Laser frakcyjny iPixel  sprawdza się doskonale podczas usuwania rozstępów, blizn , także tych pooperacyjnych, blizn potrądzikowych. Laser ablacyjny ma też zastosowanie w procesie odmładzania skóry. Dlaczego? Głowica iPixel możemy wykonać resurfacing twarzy tzn. peeling laserowy. Jego ogromną zaletą jest spłycenie wszelkich nierówności skóry, spłycenie zmarszczek, poprawa kolorytu, zmniejszenie porów oraz pobudzenie procesów regeneracyjnych.

Zabieg laserem ablacyjnym przynosi doskonałe rezultaty, a dodatkowo jest zabiegiem bezpiecznym. Okres rekonwalescencji jest krótki, co umożliwia szybki powrót do codziennych obowiązków.

Zabiegi laserem frakcyjnym - Usuwanie blizn i rozstępów – Marki, Warszawa i okolice

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom odwiedzających nas Klientek i Klientów, w Salonie Kosmetycznym Call of Beauty DAY SPA oferujemy wiele różnorodnych zabiegów. Jednym z nich jest iPixel – laser frakcyjny, który skutecznie stymuluje nowe komórki do zastąpienia tych starych. Polecamy zabieg każdemu, kto chce poprawić ogólną kondycję swojej skóry i ujednolicić jej koloryt. Terapia laserem frakcyjnym pozwala także na niwelowanie zmarszczek, usuwanie rozstępów i usuwanie blizn.

Chcesz pozbyć się problemu nieregularnej struktury skóry? Szukasz skutecznej terapii niwelującej blizny czy rozstępy? Wybierz się na zabieg laserem frakcyjnym iPIXEL do Call of Beauty DAY SPA.

Siedzibą naszego Salonu Kosmetycznego są Marki, jednak z uwagi na dogodną lokalizację na zabieg usuwania blizn i usuwania rozstępów przy pomocy lasera zapraszamy także Klientki i Klientów z miasta Warszawa i okolicznych miejscowości.

Przeciwwskazania do zabiegu laserem frakcyjnym ablacyjnym

 • Infekcje bakteryjne i wirusowe (aktywna opryszczka)
 • Przyjmowanie w ostatnich 6 miesiącach retinoidów, antybiotyków, leków przeciwdepresyjnych lub immunosupresyjnych
 • Zaburzenia układu immunologicznego
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Fototyp skóry VI
 • Nieregularna pigmentacja skóry (łuszczyca, bielactwo)
 • Nawracające infekcje
 • Świeża opalenizna

Wskazania do zabiegu laserem ablacyjnym iPIXEL

Zabieg Alma Harmony PRO iPxel jest idelanym rozwiązaniem w terapii rozstępów, blizn potrądzikowych, pooperacyjnych, blizn przerosłych, zmarszczek, przebarwień, rozszerzonych porów skóry, resurfacingu.

Jesteś GOTOWA na zabieg  iPIXEL ? Nie czekaj, umów się!

Możesz to zrobić telefonicznie 22 242 59 42

lub przez Booksy ⇓ Wystarczy kliknąć.

ZAPISY

Zalecenia po zabiegu laserem ablacyjnym.

Obszar poddany zabiegowi jest wrażliwy na promieniowanie ultrafioletowe, dlatego też należy unikać ekspozycji na słońce do czasu całkowitego zagojenia się skóry.

Niezbędne jest stosowanie kremów z filtrami UVA/UVB SPF 50 , przez minimum 4 tygodnie po zabiegu.

Należy:

 • unikać gorących kąpieli, basenu, sauny intensywnych ćwiczeń przez około 24-48h
 • unikać stosowania makijażu w obszarze zabiegowym przez około 1-2 dni
 • stosować kremy łagodzące, nawilżające 2-3 x dziennie
 • myć skórę produktami łagodzącymi, bezalkoholowymi, ewentualnie wodą
 • delikatnie osuszać skórę, nie trzeć, nie drażnić
 • zaprzestać stosowania produktów złuszczających

 

W naszej ofercie mamy również m.in. zabieg endermologiizabieg zaffiro, zabieg clear lift