Endermologia LPG Alliance – Cellu M6

Endermologia LPG - Warszawa Białołęka, Marki

W Call of Beauty DAY SPA korzystamy z najnowszych technologii, które pomagają w walce z cellulitem i redukcją tkanki tłuszczowej. Modelowanie sylwetki za pomocą Endermologii® Cellu M6  jest gwarancją skuteczności!

Endermologia LPG to  w 100% naturalna, bezinwazyjna i niezawodna metoda mechanicznej stymulacji skóry, gwarantująca zarówno redukcje cellulitu,  oraz modelowanie sylwetki  jak i odmłodzenie skóry twarzy i dekoltu. W naszym salonie kosmetycznym realizujemy pełen zakres procedur Endermologii LPG na twarz i dekolt, wybrane partie ciała lub całe ciało.

Sekretem efektywności zabiegu endermologii jest oddziaływanie na Twoje ciało trójwymiarowo:

  • Redukcja miejscowo zlokalizowanej tkani tłuszczowej
  • Wygładzenie cellulitu
  • Ujędrnienie skóry poprzez pobudzenie produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego

Czy każda Endermologia jest taka sama?

Nie. W naszym DAY SPA Marki znajduje się innowacyjny patent Endermologie® Cellu M6 Alliance. Francuska firma LPG po 30 latach pracy wprowadziła nową erę w Endermologie® polegającą na rozwiązaniu technologicznym opartym na patencie 3w1. Nowatorska głowica jednocześnie, wygładza cellulit redukuje tkankę tłuszczową i ujędrnia skórę. W latach 1986-2016 zabieg polegał na stosowaniu 3 rodzajów ruchów rolek.

Zalety najnowszej Endermologia LPG Alliance Warszawa w porównaniu do starszych urządzeń?

Nowy patent głowicy – 3x szybszy efekt w krótszym czasie. Trzy ruchy głowicy wymagane dotychczas zostały zastąpione, przez prosty system styku głowicy ze skórą. Jest to możliwe dzięki wzbogaceniu automatycznych rolek w zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanek. Urządzenie posiada sensor identyfikacji skóry, który pomaga w doborze odpowiednich parametrów zabiegowych do każdego rodzaju tkanki : WIOTKIEJ, GĘSTEJ I WŁÓKNISTEJ.

endermologia lpg warszawa białołęka, marki

Głowica do Endermologii Alliance - 80

Stosowana do pracy na większych obszarach np. nogach, dopasowuje się do każdego rodzaju tkanki, optymalizuje intensywność terapii, wykorzystywana do zabiegów na ciało.

Głowica do Endermologii Alliance, endermologia marki białołęka

Głowica do Endermologii Alliance - 50

Stosowana do pracy na mniejszych obszarach zabiegowych. Głowica dostosowuje się do każdego rodzaju skóry, jest precyzyjna, intensywnie stymuluje tkankę. Wykorzystywana jest zarówno do endermologicznych zabiegów jak i do terapeutycznych np. w przypadku zwłóknień, blizn lub obrzęków.

Głowica do Endermologii Alliance, marki, białołęka

Głowica do Endermologii Alliance - Ergolift

Moduł do twarzy, dynamicznie stymuluje komórki skóry, dzięki współdziałaniu dwóch klapek na fałd skórny znajdujący się w komorze głowicy.

Przygotowanie do liposukcji lub lipotransferu.

Zabieg Endermologii to idealne przygotwoanie dla osób, które chcą skorzystać z zabiegu liposukcji lub lipotransferu. Dlaczego warto skorzystać z lipomasażu przed takimi zabiegami?

Dzięki Endermologii podczas zabiegu liposukcji usunięcie tkanki tłuszczowej jest łatwiejsze, ponieważ nie jest ona zbita. Unikamy również mocnego naruszenia tkanek okalających, a regeneracja po zabiegu liposukcji przebiega szybciej.

Zabieg Endermologii Warszawa Białołęka, Marki

Nasz Salon Kosmetyczny Marki jako jeden z pierwszych na lokalnym rynku rozszerzył swoją ofertę o zabiegi Endermologii LPG. Decyzję tę podjęliśmy w oparciu o pozytywne recenzje, jakie masaż próżniowy otrzymywał od klientów i klientek salonów urody na całym świecie. Jako nieinwazyjna procedura o bardzo wysokiej skuteczność, Endermologia LPG cieszy się uznaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i beneficjentów zabiegów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z potrójnym efektem, jaki wywiera Endermologia LPG na nasze ciało. Jednocześnie klientki i klientów zainteresowanych innymi zabiegami antycellulitowymi zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z procedurą Venus Legacy zwalczającą cellulit wodny, nadmiar tkanki tłuszczowej, obrzęki i wiotkość skóry. Do skorzystania z usług  naszego gabinetu zachęcamy klientów z terenu miejscowości Marki, a także warszawskiej dzielnicy Białołęka oraz Targówek.

Zabieg endermologii jest bezbolesny, komfortowy i miły w odczuciu. Przez te kilkadziesiąt minut możesz zadbać o swoje ciało i zrelaksować się.

Zabieg Endermologii Warszawa – Zapraszamy!

 

W naszej ofercie mamy również m.in. zabiegi rekonstrukcji włosów, usuwanie blizn, usuwanie makijażu permanentnego.