Laserowe zamykanie naczynek – Głowica DYE-VL

Laserowe zamykanie naczynek – Warszawa i okolice

Nasza twarz codziennie narażona jest na wiele czynników zewnętrznych, jak zimny wiatr, krople deszczu, piach i promienie słoneczne. Na naszej twarzy pojawiają się różne zmiany na skórze, które są spowodowane przez rozszerzane naczynia krwionośne.

Czym jest głowica DYE-VL ?

Najnowsza głowica Dye-VL jest pierwszym wąskopasmowym, pulsacyjnym źródłem światła. Głowica ta zwiększa wszechstronność, efektywność oraz bezpieczeństwo IPL. Pozwala na leczenie pacjentów ze zmianami naczyniowymi oraz zaburzeniami pigmentacji.  Wysoki poziom komfortu zapewnia specjalna końcówka o działaniu chłodzącym, która płynnie łączy się z głowicą zabiegową. Zabieg laserowego zamykania naczynek jest w 100% bezpieczny, pełen komfortu oraz nie wymagający rekonwalescencji.

Jeśli na skórze pojawia się rumień i widoczne pajączki, to czas aby zacząć działać. Samo stosowanie kosmetyków do cery naczyniowej nie będzie skuteczne, dlatego warto podjąć zdecydowane działania w postaci laseroterapii. Zabieg zamykania naczynek na twarzy wykonywany jest w Markach, koło Warszawy głowicą DYE-VL. Jest SKUTECZNĄ i EEKTYWNĄ metodą usuwania zmian naczyniowych.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi głowicą DYE-VL?

Zabiegi laserowego zamykania naczynek i likwidacji przebarwień skóry przy wykorzystaniu głowicy DYE-VL dedykowane są przede wszystkim tym osobom, które borykają się z problemami skórnymi, takimi jak zmiany naczyniowe i nieestetyczne plamy. Główne wskazania do zabiegu to:

  • rozszerzone naczynka,
  • naczyniaki płaskie,
  • naczyniaki gwieździste,
  • naczyniaki rubinowe,
  • rumień,
  • trądzik różowaty,
  • rozszerzone pory.

Warto pamiętać, by nie lekceważyć pojawiających się objawów. Zmiany mogą przekształcić się bowiem w groźne dolegliwości lub rozszerzyć się na inne partie ciała. Im szybciej zdecydujesz się na laserowe zamykanie naczynek na twarzy lub likwidację przebarwień skóry, tym szybsze, lepsze i trwalsze będą efekty.

Jak działa zabieg zamykania naczynek?

Przed zabiegiem zamykania naczynek na twarzy odbywa się konsultacja, podczas której ustalany jest plan zabiegowy w zależności od stanu skóry, rodzaju oraz stopnia natężenia zmian naczyniowych. Podczas zabiegu laserowego zamykania naczynek wzrok pacjenta chronią specjalne okulary. W trakcie zabiegu światło lasera jest kumulowane w barwniku krwi – hemoglobinie i zamieniane na energię cieplną, która uszkadza ściany naczyń i zamyka je od wewnątrz.

Jak dbać o skórę po zabiegu zamykania naczynek Dye-VL ?

Po zabiegu laserowego zamykania naczynek należy unikać słońca, dlatego nasi kosmetolodzy dobierają indywidualnie krem z filtrem aby nie tylko chronić Twoją skórę przed promieniowaniem UV, ale również pielęgnować.  Dodatkowo należy unikać WYSOKICH TEMPERATUR ( sauna, solarium), stosować żele chłodzące, nie nakładać makijażu oraz odłożyć aktywność fizyczną na ok 48h.

Zabieg zamykania naczynek na twarzy jest bezbolesny, bezpieczny i komfortowy dla pacjenta.  Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie na obszarze zabiegowym oraz wystąpić delikatny obrzęk. Nasze zabiegi zamykania naczynek na twarzy wykonujemy z ogromną dokładnością i starannością, by każdy klient czuł się zaopiekowany.

Laserowe zamykanie naczynek i likwidacja przebarwień skóry w Salonie Kosmetycznym Call of Beauty DAY SPA Warszawa

Zmagasz się z przebarwieniami, rumieniem lub naczyniakami? Jesteś GOTOWA na zabieg zamykania naczynek i likwidacji przebarwień skóry przy pomocy głowicy DYE-VL? Nie czekaj, umów się na wizytę w Salonie Kosmetycznym Call of Beauty DAY SPA z siedzibą w Markach koło Warszawy.

Możesz to zrobić telefonicznie 22 242 59 42 lub przez Booksy ↓ Wystarczy kliknąć.

 

W naszej ofercie mamy również m.in. zabiegi rekonstrukcji włosówusuwanie bliznusuwanie makijażu permanentnego.