Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym

Mezoterapia igłowa jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Swoją popularność zawdzięcza wysokiej skuteczności oraz szerokiemu zastosowaniu. Zabieg polega na precyzyjnej aplikacji w głąb skóry substancji aktywnych o ukierunkowanym działaniu. Efekt zabiegu jest każdorazowo uzależniony do rodzaju zastosowanego preparatu. Jednym z preparatów powszechnie stosowanych w mezoterapii igłowej jest kwas hialuronowy.

Preparaty o wysokim stężeniu kwasu hialuronowego charakteryzują się właściwościami silnie nawilżającymi i wiążącymi wodę. Neuvia Hydro Deluxe to innowacyjny produkt, który zawiera najczystszy dostępny na rynku kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy odpowiada za skuteczność i długotrwały efekt zabiegu, zapewnia głębokie nawilżenie skóry oraz wyraźną poprawę jej kondycji. Zabieg z wykorzystaniem preparatu Neuvia Hydro Deluxe aktywuje produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra odzyskuje elastyczność i jędrność. W efekcie mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym skóra staje się wygładzona i zregenerowana, a zmarszczki są widocznie zredukowane. Mezoterapia kwasem hialuronowym to doskonały sposób na profilaktykę przeciwstarzeniową, jak również skuteczna metoda walki z pierwszymi oznakami starzenia.

Mezoterapia kwasem hialuronowym

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientek i Klientów oferujemy profesjonalne zabiegi anty-aging z wykorzystaniem mezoterapii kwasem hialuronowym. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości, certyfikowane preparaty o potwierdzonej skuteczności.

Pierwszym etapem zabiegu jest konsultacja, podczas której po przeprowadzonym wywiadzie dobieramy odpowiedni rodzaj i ilość preparatu optymalną do zapewnienia pożądanego efektu. To w połączeniu z doświadczeniem naszego dr Jarosława Tolwaj przekłada się na wysoką skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów, a także możliwość dostosowania procedury do indywidualnych potrzeb.

Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym: Efekty zabiegu

Kwas hialuronowy ma nieoceniony wpływ na kondycję skóry. Zabiegi, podczas których jest aplikowany przynoszą szereg korzyści:

  • skóra jest widocznie zregenerowana i odmłodzona,
  • drobne zmarszczki mimiczne ulegają spłyceniu,
  • poprawia się gęstość i spoistość skóry,
  • skóra jest wyraźnie gładsza i zachwyca młodym wyglądem,
  • skóra jest intensywnie nawilżona.

Wskazania do zabiegu: Kiedy warto wykonać mezoterapię kwasem hialuronowym?

Mezoterapia kwasem hialuronowym jest zabiegiem o wysokim stopniu uniwersalności. Wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu są:

  • sucha i odwodniona skóra,
  • skóra wiotka cechująca się obniżonym napięciem,
  • zmarszczki i bruzdy,
  • szara i ziemista cera.

Zabieg mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym jest również rekomendowany jako profilaktyka przeciwzmarszczkowa. Dobrze nawilżona skóra szybciej i skuteczniej przechodzi proces odnowy komórkowej. To wpływa na wyższą skuteczność zabiegów takich jak Termolifting Zaffiro, Clearlift czy resurfacing laserem ablacyjnym.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z zabiegu mezoterapii kwasem hialuronowym zapraszamy do Call of Beauty Marki. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Nasi Specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej korzystnego zabiegu terapeutycznego.