Mezoterapia igłowa skóry głowy

Dr. Cyj Hair Filler to pierwszy na świecie preparat peptydowy pochodzenia niezwierzęcego wykorzystywany w terapii problemów z włosami. Zawiera siedem opatentowanych peptydów połączonych z kwasem hialuronowym, które stymulują mikrokrążenie skóry głowy i odżywiają osłabione mieszki włosowe. Mezoterapia igłowa skóry głowy z wykorzystaniem preparatu dr Cyj jest rekomendowana zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet bez względu na przyczynę i rodzaj łysienia.

Efekty mezoterapii dr. Cyj Hair Filler

  • pobudzenie krążenia krwi w skórze głowy i rewitalizacja mieszków włosowych,
  • pobudzenie wzrostu włosów poprzez zwiększenie wielkości mieszków włosowych,
  • zatrzymanie procesu wypadania włosów,
  • zagęszczenie włosów i jednocześnie pielęgnacja skóry głowy.

Wskazania do zabiegu: pacjenci z alopecją (łysieniem) – zarówno kobiety jak i  mężczyźni, kobiety i mężczyźni z cienkimi, przerzedzonymi włosami, osoby po transplantacji włosów, które chcą je wzmocnić, pacjenci z alopecją (łysieniem) stosujący inne terapie powstrzymujące wypadanie włosów/przyspieszające ich odrost, które chcą wzmocnić efekt terapii.

Zalecana częstotliwość: Kompletny program zabiegowy obejmuje cykl 4 zabiegów wykonywanych co 2 tygodnie. Pierwsze zauważalne efekty obserwowane są już po 15 dniach od rozpoczęcia kuracji. Zabieg rekomendowany jest dla kobiet i mężczyzn w leczeniu problemów z włosami o różnym nasileniu i podłożu. To pierwszy preparat dający tak spektakularne efekty. Dla powodzenia procesu leczenia, w trakcie trwania kuracji bezwzględnie zakazane jest spożywanie alkoholu – nawet w niewielkich ilościach.
Dla podtrzymania efektu i przedłużenia działania zabiegu Dr. Cyj Hair Filler zaleca się wykonanie kuracji przypominającej po 6 miesiącach od zakończenia pierwszej serii iniekcji preparatem. 

Mezoterapia igłowa skóry głowy: Dlaczego preparatem Dr. Cyj Hair Filler?

Mezoterapia igłowa od dawna jest wykorzystywana w leczeniu problemów związanych z przedwczesną utratą włosów, ich osłabieniem i przerzedzaniem. Co wyróżnia mezoterapię igłową skóry głowy dr. Cyj od innych zabiegów?

Mezoterapia igłowa dr. Cyj to innowacyjna metoda leczenia różnych typów łysienia. Znajduje zastosowanie u pacjentów i pacjentek niezależnie od przyczyny problemu. Podczas gdy kosmetyki pielęgnacyjne odżywiają włosy od zewnątrz, preparat aplikowany podczas mezoterapii igłowej działa od wewnątrz. Składniki odżywcze oraz aktywujące preparatu Dr. Cyj Hair Filler są przyswajane w maksymalnym stopniu, w efekcie czego działają bardzo szybko i skutecznie.

Wysoka skuteczność omawianego zabiegu wynika przede wszystkim z charakteru preparatu, który pozostaje bezkonkurencyjny względem innych stosowanych dotychczas w mezoterapii skóry głowy stymulatorów. Dr. Cyj Hair Filler wyróżnia się ze względu na skład, ale również unikatową technologię Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych, która zapewnia długotrwałe uwalnianie się i penetrację substancji aktywnych.

Na zabiegi mezoterapii skóry głowy zapraszamy do Call of Beauty DAY SPA, działającego w sąsiedztwie miasta Warszawa. Pracujemy wyłącznie z oryginalnymi preparatami i nowoczesną aparaturą kosmetyczną, co gwarantuje wysoką skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów.