Nici liftingujące COG-BARB

Skuteczny zabieg odmładzający - Nici Liftingujące - Warszawa

Nici COG, nici BARB, 3D, 4D to różne określenia specjalnego rodzaju nici z haczykami. Różnią się od „zwykłych” nitek tym, że są grubsze, dłuższe i mają wypustki na swojej powierzchni, mające na celu lepsze zagnieżdżenie się w tkance podskórnej.

Zabieg aplikacji nici jest mało urazowy. Wiąże się z wykonaniem kilku wkłuć. Miejsca wkłuć Znieczulane są miejscowo, żeby zminimalizować nieprzyjemne odczucia. Rekonwalescencja najczęściej nie jest uciążliwa, trwa kilka dni. Nie wymaga wyłączenia się z normalnego życia.

Zachęcamy również do skorzystania z pozostałej oferty Call of Beauty DAY SPA , w której znajdują się między innymi zabieg Vitamin C Peeling ( podlinkować do tego zabiegu)) czy zabiegi na cellulit ( podlinkować do modelowania sylwetki)

Nici liftingujące Warszawa

Aplikacja ni+-ci liftingujących polega na wprowadzeniu ich śródskórnie, domięśniowo lub do podskórnej tkanki tłuszczowej, w zależności od wybranej lokalizacji. Nici liftingujące znajdują się na niezwykle cienkich igłach, dzięki którym mogą być wprowadzane w wybrane miejsca na twarzy lub ciele. Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących PDO trwa ok. 30-60 minut i przeprowadzany jest przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej w Salonie Kosmetycznym Call of Beauty DAY SPA w Markach.

Efekty po zabiegu nićmi o takiej budowie

  • Większa powierzchnia oddziaływania z tkanką, większe drażnienie i w związku z tym większy odczyn zapalny w miejscu implantacji co skutkuje zwiększoną migracją fibroblastów, produkcją własnego kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego. Efekt to zagęszczenie skóry. Wzrost napięcia. Widoczne odmłodzenie.
  • Możliwość zahaczenia nici w miejscu, które z wiekiem uległo grawitacji i podniesienie tej okolicy ku górze. Umiejętne umiejscowienie nici niweluje defekty właściwe dla starzejącej się skóry. Najczęstsze wskazanie to poprawa owalu twarzy z likwidacją „chomików”, wygładzeniem bruzd nosowo-wargowych, uniesiem policzków itp. Zabieg tego typu to pełnoprawny V-lifting bez użycia skalpela. Inne wskazania to podwójny podbródek, opadające brwi, wszelkie zwiotczenia skóry.