Peptydowy Peeling Biomimetyczny DERMAQUEST

Peptydowy Peeling Biomimetyczny DermaQuest - całoroczna terapia anti-aging w salonie urody Call of Beauty DAY SPA

Peeling biomimetyczny nazywany jest alternatywą toksyny botulinowej. Innoowacyjne połączenie alfa-hydroksykwasów z peptydami biomimetycznymi, daje niesamowitą skuteczność w terapii zwalczania zmarszczek mimicznych. Kwas mlekowy [20%] oraz glikolowy [20%] oprócz działania stymulującego i wygładzającego spełniają rolę promotorów przejścia kluczowych substancji aktywnych. Przełomowa formuła peelingu aplikowana jest również na okolicę oczu – pod samą linię dolnych rzęs i na górną powiekę, dając efekt silnego wygładzenia linii i zmarszczek. Dodatkowo receptura zawiera komórki macierzyste z winogron, które są źródłem RESVERATOLU – składnika wykazującego silne działanie przeciwrodnikowe.

Przełomowym składnikiem peelingu biomimetycznego jest neuropeptyd – Argirelina® w najwyższym efektywnym stężeniu [10%].  Wykazuje silne działanie wygładzające zmarszczki mimiczne wywoływane pracą mięśni. Argirelina® hamuje wyrzut katecholamin, które są odpowiedzialne za skurcz mięśni, dając efekt widocznego i natychmiastowego wygładzenia bruzd i zmarszczek. Dzięki peptydom stymulującym fibroblasty Matrixyl™, Regu AGE® oraz Rigin® poprawia się jędrność skóry , a ich wspólne działanie porównywalne jest do działania czystego retinolu. Rewelacyjne wyniki badań są podstawą, aby zaliczyć Matrixyl™ do jednej z najbardziej efektywnych substancji przeciwzmarszczkowych dostępnych na rynku składników kosmetycznych. Formuła zawiera kompleks amfoterycznych aminokwasów oraz technologię liposomów, aby działać w głębszych warstwach skóry.

*Zabieg można wzbogacić dodatkowo mezoterapią mikroigłową  0,25-0,5 mm na ampułce dobranej do potrzeb skóry.

Wskazania do zabiegu:

• zmarszczki mimiczne, również wokół oczu
• utrata jędrności i elastyczności skóry
• zmarszczki grawitacyjne
• zmarszczki utrwalone
• nierówna powierzchnia i szary koloryt

Rezultaty:

• skóra może zacząć się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, jeżeli złuszczanie występuje jest bardzo delikatne
• silnie wygładza zmarszczki mimiczne już w trakcie trwania zabiegu
• powoduje rozkurcz mięśni, przez co delikatnie unieruchamia mimikę wygładzając utrwalone zmarszczki mimiczne
• rozjaśnia skórę i przebarwienia
• peeling również na okolicę oczu oraz dla skór naczyniowych

Częstotliwość zabiegów:

Pełna seria zabiegowa składa się z 6 zabiegów wykonywanych co 7-10 dni. Po zakończeniu serii przy skórze skłonnej do powstawania zmarszczek mimicznych sugerowane jest wykonywanie zabiegu 1 raz w miesiącu.