Prostowanie keratynowe True Keratin

Naturalna keratyna do prostowania

Nasza praca opiera się na produktach zawierających organiczną substancję, która nie naraża włosów na suchość, splątanie, zmatowienie czy podrażnienie skóry głowy. Pozwala odbudować zniszczone i spuszone pasma, przywracając im błysk, głębię koloru oraz pełną długość.

Keratyna wnika w strukturę włosa i odżywia go, natomiast pozostałe surowce wykorzystane w szamponach oraz odżywkach True Keratin wpływają na inne aspekty zdrowej i pięknej fryzury. Do stworzenia produktów używane są ekstrakty z roślin, w tym naturalne, nawilżające oleje oraz aromatyczne olejki eteryczne.

Kuracja Keratynowa CHOCO

Dla blond, rozjaśnianych, farbowanych włosów

To najlepsze rozwiązanie dla osób, które mają mocno zniszczone, puszące się włosy chcące je odbudować oraz wyprostować. Idealnie nadaje się do włosów blond, rozjaśnianych. Dzięki wyciągu z ziaren kakaowca ma doskonałe właściwości nawilżające, wygładzające oraz prostujące. Poprawia koloryt włosów i dodaje blasku. Efekty utrzymują się do 6 miesięcy Doskonale sprawdza się w połączeniu z keratyną Acai – Berry.

Kuracja Keratynowa ACAI BERRY

Dla niesfornych, kręconych, ciemnych włosów

Powstała na bazie wyciągu z naturalnych owoców jagód południowoamerykańskich. Duża ilość antyoksydantów zawartych w owocach Acai pomaga w uzyskaniu efektu delikatnych, odbudowanych, gładkich włosów. Idealnie nadaje się do włosów ciemnych, kręconych i zniszczonych. Kuracja posiada silne właściwości regeneracyjne, odżywcze, wygładzające i prostujące, dodaje blasku oraz poprawia koloryt włosów. Sprawdza się przy każdym rodzaju włosów. Efekty utrzymują się do 6 miesięcy. Idealnie sprawdza się w połączeniu z keratyną Choco.

W naszej ofercie znajdują się też produkty do kontynuacji pielęgnacji w domu.

  • Kolekcja Summertime – delikatnie oczyszczająca, wzmacniająca i nawilżająca włosy, które ucierpiały na skutek działania słońca, soli i chloru.
  • Kolekcja Maroccan Miracle – stworzona specjalnie w celu zwiększenia objętości włosów, które zostały osłabione lub uszkodzone przez koloryzację, rozjaśnianie, środki chemiczne lub stylizację wysoką temperaturą. Delikatnie oczyszcza, przywraca blask i połysk włosów. Poprawia kondycję i elastyczność włosów narażonych na działanie twardej wody.
  • Kolekcja Bio Care – Linia ta nawilża, zapewnia gładkie, pełne blasku włosy. Posiada lekką konsystencję pozbawioną substancji zapachowych, soli, sodu i siarczanów. Przedłuża efekty kuracji keratynowej, nadaje się do każdego rodzaju włosów.