Przedłużanie i zagęszczanie włosów

HAIRTALK EXTENSIONS

Twoim marzeniem są gęste i długie włosy? A może potrzebujesz tyko jednej z tych rzeczy?

Świetnie trafiłaś! Nasi fryzjerzy pracują na najlepszej marce specjalizującej się w naturalnych włosach do zagęszczania i przedłużania. 

Nasz salon fryzjerski oferuje metodę zagęszczania i przedłużania włosów, która sprawdzi się nawet przy cienki i delikatnych włosach.  Firma hirtalk  extensions oferuje metodę  bez użycia wysokiej temperatury, która uszkadza włosy. Włosy hairtalk extensions mocowane są na specjalne taśmy pokryte cienka warstwą trwałego, lecz delikatnego dla włosów, medycznie testowanego kleju. 

Pytania i odpowiedzi

Jakie włosy i pasma oferuje hairtalk extensions?

Włosy do produkcji pasm są ludzkie pochodzenia indyjskiego. Pasma są szerokości 3cm – jedyne takie na rynku. Dostępne długości to  25cm, 40cm, 55cm.

Jak długo można nosić włosy?

Włosy mogą być noszone nawet do 9 miesięcy. Co 8-12 tygodni należy wykonywać korekty, które polegają na usunięciu taśm hairtalk, oczyszczeniu i ponownej aplikacji. Czas pomiędzy korektami jest też uzależniony od indywidualnego tempa wzrostu włosów. 

Jak wygląda zdejmowanie pasm ? Czy niszczy ono włosy?

Raz na kilka tygodni wykonywana jest tzw. „korekta” Polega ona na usunięciu pasm i ich ponownym założeniu.  Pasma hairtalk extensions podczas zdejmowania są spryskiwane preparaty, który rozpuszcza klej. Bez sarpania, bez wyrywania. Szybko, łatwo i bezpiecznie.

Czy metoda obciąża włosy?

Prawidłowo założone pasma hairtalk nie obciążają włosów. Taśmy są niezwykle lekkie i elastyczne, a technika zakładania jest niezwykle dopracowana przez doświadczonych instruktorów.

Od czego zależy cena przedłużania/zagęszczania?

By wycenić usługę należy umówić się na konsultację do naszego salonu fryzjerskiego.

Kolejne czynniki wpływające na cenę to:

  • długość włosów
  • typu taśm hairtalk
  • ilości pasm. (włosy hairtalk liczymy na paczki. W jednej paczce hairtalk extensions jest 12 pasemek, co daje nam 6 gotowych kanapek) Są Panie, którym wystarczy 1 paczka dla naturalnego efektu, inne życzą sobie efektu wow zakładając nawet 5 paczek.

6 zupełnie różnych rodzajów pasm i bogata paleta kolorystyczna dają nieograniczone możliwości doboru idealnego rozwiązania la każdego typu włosów. 

Nie czekaj umów się już dziś!