Termolifting Zaffiro

ZABIEG ZAFFIRO – MARKI – WARSZAWA

Zabieg kosmetyczny Zafiro uznawany jest za jeden ze skuteczniejszych i najbezpieczniejszych sposobów na lifting twarzy i ciała – a to wszystko bez użycia skalpela.

Co to jest Zaffiro?

Przełom w niechirurgicznym liftingu stał się możliwy dzięki innowacyjnemu zastosowaniu światła podczerwonego. Zaffiro to urządzenie wyposażone w zaawansowane technologie: światło podczerwone i peeling wodny. Zabieg kosmetyczny Zafiro skutecznie pomaga odwrócić proces starzenia się skóry i zlikwidować nieestetyczny wygląd spowodowany utratą jej jędrności i elastyczności. W Zaffiro mamy do czynienia z liftingiem o wielowymiarowych efektach, który przywraca skórze jej młodzieńczy wygląd w całkowicie naturalny i bezinwazyjny sposób.

 

Czym jest termolifting?

 Jest to efekt podgrzania skóry, do którego prowadzi emisja światła czerwonego. Do jego wzmocnienia zostało użyte szkło szafirowe, którym zakończona jest głowica. 

Podczas zabiegu Termolifitng Zaffiro Marki  głębokie warstwy skóry zostają podgrzane do temperatury 65 °C,  w efekcie odpowiadające za napięcie skóry  włókna kolagenowe i elastyna zostają skrócone do pierwotnej długości. Pobudzamy też fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Termolifting Zaffiro Warszawa wyposażony jest w technologię peelingu wodnego (Waterpeeling) – jest to dwufazowy strumień wody i powietrza, który dokładnie oczyszcza nam skórę w efekcie umożliwiając lepsze przewodzenie temperatury i jednorodne podgrzanie obszaru poddawanego ujędrnieniu i odmłodzeniu. Wspomaga też dostarczenie składników aktywnych. 

zaffiro efekty, warszawa, marki, białołęka
termolifting zaffiro efekty, warszawa, marki
termolifting zaffiro marki warszawa

Wskazania do zabiegu kosmetycznego Zafiro:

 • Utrata jędrności skóry na twarzy, szyi i dekolcie w wyniku procesu starzenia lub utraty wagi
 • Utrata jędrności skóry ciała w wyniku procesu starzenia lub utraty dużej masy ciała (brzuch, wewnętrzne partie ud i ramion, skóra nad kolanami)
 • Wiotkość skóry brzucha
 • Zmarszczki
 • Utrata owalu twarzy
 • Poszarzała, wymagająca odżywienia skóra

Korzyści dla pacjenta:

 • Natychmiastowe rezultaty
 • Bezinwazyjnie
 • Komfortowo
 • Bez okresu rekonwalescencji – tzw. zabieg lunchowy lub bankietowy
 • Również dla osób ze skórą naczynkową
 • Lifting i pielęgnacja jednocześnie

Thermolifting ZAFFIRO w Salonie Kosmetycznym Call of Beauty DAY SPA - Marki, Warszawa i okolice

W Salonie Kosmetycznym Call of Beauty DAY SPA oferujemy naszym Klientkom i Klientom wiele zabiegów. Jednym z nich jest termolifting ZAFFIRO. Polecamy zabieg termoliftingu każdemu, komu zależy na poprawie kondycji skóry bez użycia inwazyjnego skalpela i bez narażenia na długi okres rekonwalescencji. Thermolifting ZAFFIRO szybko przywraca młodość, redukuje oznaki starzenia się skóry, ujędrnia ją i znacznie rozświetla.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy serdecznie do szczegółowego zapoznania się z przedstawianą przez nas poniżej ofertą zabiegu termoliftingu ZAFFIRO.

Chcesz poprawić kondycję swojej skóry? Szukasz skutecznego zabiegu odmładzającego? Termolifting to doskonała odpowiedź na Twoje potrzeby! Zapraszamy do odwiedzenia nas i skorzystania z dobrodziejstw, jakie zapewnia zabieg Zaffiro. Siedzibą naszego Salonu Kosmetycznego są Marki, jednak dogodna lokalizacja sprawia, że odwiedzać nas mogą bezproblemowo Klientki i Klienci zarówno zamieszkujący w Warszawie, jak i również okolicznych miejscowościach.

 

W naszej ofercie mamy również m.in. zabieg endermologiiusuwanie blizn, usuwanie makijażu permanentnego.