Usuwanie makijażu permanentnego

Usuwanie makijażu permanentnego

Usuwanie makijażu permanentnego, to zabieg bezinwazyjny, który pozwala w łatwy sposób pozbyć się niechcianego makijażu permanentnego.

Zabieg trwa około godziny i składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie wszystkie cząsteczki atramentu są usuwane ze skóry za pomocą terapii laserowej lub roztworu chemicznego. W drugim etapie na obszar nakładany jest kwas w celu usunięcia pozostałości pigmentu.

 

Makijaż permanentny to technika tatuowania skóry pigmentami. Usunięcie go może być trudne. Makijaż permanentny, to popularny zabieg wśród celebrytów, ale jest to także jeden z najpopularniejszych zabiegów wśród kobiet w Polsce. Ale co, jeśli zmienisz zdanie? Jeśli zechcesz usunąć makijaż permanentny?

My mamy na to sposób! 

Jak wygląda zabieg laserowego usuwania makijażu permanentnego brwi?

 

Zabieg laserowego demakijażu to bezpieczny i skuteczny zabieg, który można wykorzystać do usunięcia makijażu permanentnego brwi. Światło lasera rozbija pigment w skórze, który jest następnie rozpraszany po całym ciele.

Zabieg trwa około godziny i nie ma skutków ubocznych, warto jednak pamiętać, by nie stosować chemicznych preparatów na miejsce usuniętego makijażu, oraz po zabiegu stosować się do zaleceń. Zabieg laserowego usuwania makijażu nie pozostawia blizn ani śladów, a dodatkowo ma długotrwały efekt.

 

Jest to zabieg nieinwazyjny, który można wykonać już podczas jednej sesji. Światło lasera sprawi, że pigment zniknie ze skóry i nie będzie już widoczny. Zabieg laserowego usuwania makijażu permanentnego brwi, to bardzo łatwy i szybki sposób, który wykonują specjaliści w naszym gabinecie. 

Jakich efektów możesz się spodziewać przy usuwaniu makijażu permanentnego?

Głównym efektem zabiegu usuwania makijażu permanentnego brwi jest promienny, świeży wygląd skóry. Zabieg ten błyskawicznie wpływa również na wygląd Twojej twarzy, która staje się bardziej kobieca i delikatna.

Produkt można stosować na każdy rodzaj skóry bez żadnych skutków ubocznych. Zabiegi usuwania makijażu permanentnego w Warszawie wykonujemy od lat, dlatego bez problemu zajmiemy się również Twoim zabiegiem. Już po pierwszym zabiegu będziesz zachwycona efektem swojej przemiany.

usuwanie makijażu permanentnego warszawa

Jakie są najczęstsze przyczyny usuwania makijażu permanentnego brwi?

Makijaż permanentny brwi to popularne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na codzienny makijaż brwi, lub chcą, aby makijaż był zawsze identyczny. Mimo wielu plusów takiego makijażu zdarzają się sytuacje, w których potrzebujemy go usunąć. 

Najczęstszymi powodami usuwania makijażu permanentnego brwi są:

– Brzydki wygląd twarzy

– Krzywo i niestarannie wykonany makijaż permanentny brwi 

– Zły dobór koloru makijażu brwi 

 

Niektórzy chcą się pozbyć makijażu permanentnego brwi, ponieważ nie podoba im się już, jak w nim wyglądają lub po prostu nie czują, że go potrzebują. Inni usuwają makijaż permanentny, ponieważ ich skóra się zmieniła i teraz potrzebuje innego rodzaju makijażu. A niektórzy ludzie usuwają makijaż permanentny, ponieważ został nałożony niewłaściwie i nie wygląda on estetycznie.

Usuwanie makijażu permanentnego - Warszawa

Potrzebujesz usunąć swój makijaż permanentny brwi w Warszawie lub okolicy? Zapraszamy Cię do naszego salonu urody zlokalizowanego w Markach koło Warszawy Wykonujemy zabieg usuwania makijażu permanentnego stosując znane i bezpieczne techniki. Dbamy, by każdy klient był zadowolony z efektu, a sam zabieg był bezbolesny i komfortowy.