Venus Legacy

Innowacja w walce o ładną sylwetkę

Venus Legacy™- Jest to medyczny system multipolarnej radiofrekwencji (RF), wykorzystujący technologię 4DR- co oznacza zastosowanie kombinacji impulsowego pola magnetycznego z wielobiegunowym polem elektromagnetycznym oraz podciśnieniowego drenażu tkanek. Wyposażony jest w 4 różne typy głowic, dzięki którym mamy możliwość zindywidualizowania przebiegu zabiegu w zależności od potrzeb pacjenta i problemu, który u niego występuje. Ponadto w głowice wbudowane zostały czujniki pomiaru temperatury, które umożliwiają w sposób dynamiczny kontrolowanie jej przez cały czas trwania zabiegu. Wszystko to sprawia, że zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, przy zapewnieniu optymalizacji efektów terapii.

Jakich efektów możemy się spodziewać?

  • redukcja zmarszczek oraz modelowanie owalu twarzy- zwiększenie napięcia i elastyczności skóry (obkurczenie i reorganizacja włókien kolagenu)
  • zmniejszenie cellulitu
  • zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych
venus legacy warszawa białołęka, marki

Co wyróżnia Venus Legacy™  Warszawa spośród innych zabiegów radiofrekwencji?

Dotychczas urządzenia radiofrekwecji posiadały jedną technologię – Venus Legacy™ ma aż cztery nowoczesne technologie. Ponadto jako pierwszy wykorzystuje multipolarną falę radiową RF, która jest niezwykle skuteczna w działaniu i jednocześnie bezpieczna. Dodatkowa technologia PEMF- czyli impulsowe pole magnetyczne intensyfikuje działanie zabiegu, zwiększając tym samym efekt stymulacji fibroblastów do produkcji włókien kolagenu. Technologia podciśnieniowej stymulacji tkanek VariPulse™ zwiększa mikrocyrkulację krwi oraz przepływ limfy w naczyniach włosowatych w obrębie tkanek objętych zabiegiem (drenaż limfatyczny), co przekłada się na lepsze ich dotlenienie i odżywienie. Funkcja ta jest szczególnie przydatna, gdy mamy na celu likwidację obrzęku. Nowoczesnym rozwiązaniem jest również funkcja Real Time Thermal Feedback – podnoszenie tkanki z jednoczesnym pomiarem temperatury w czasie rzeczywistym, co daje możliwość nie tylko stałej kontroli temperatury, ale także ciągłego, nieprzerywanego kontaktu głowicy ze skórą. Wszystkie wyżej wymienione funkcje zwiększają efektywność przeprowadzanych zabiegów.

Jaki jest schemat terapii?

W celu modelowania owalu twarzy, poprawy jej konturów, ujędrnienia i liftingu skóry, również innych okolic takich jak szyja, dekolt – zaleca się wykonanie 4-6 sesji zabiegowych co 7-21 dni. Po zakończonym zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona. Celem redukcji cellulitu i konturowania ciała rekomenduje się 8-10 zabiegów również co 7-21 dni. 

Efekty działania zabiegu Venus Legacy™  są widoczne od razu po jego zakończeniu i stopniowo narastają w okresie od 3 do 6 miesięcy – dochodzi w tym czasie do procesów przebudowy i regeneracji tkanek. Aby podtrzymać rezultaty zabiegów zaleca się wykonywanie zabiegów przypominających – 1 zabieg co 3-6 miesięcy.

Czy zabieg ma jakikolwiek wpływ na codzienną aktywność pacjenta?

Skóra po zabiegu jest lekko zaczerwieniona, co mija w ciągu kilkunastu minut do kilku godzin. Zabieg nie wymaga żadnej rekonwalescencji, nie wyłącza więc pacjenta z codziennej aktywności zawodowej i towarzyskiej.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • rozrusznik serca
  • metalowe implanty w ciele
  • ciężkie i przewlekłe choroby nerek, wątroby
  • choroba niedokrwienna serca i przebyty zawał mięśnia sercowego
  • infekcje bakteryjne i wirusowe w miejscu, które ma być poddane zabiegowi
  • choroba nowotworowa
  • ciąża, okres karmienia piersią

Venus Legacy Warszawa

W odpowiedzi na konkretne potrzeby osób pragnących poprawić wygląd skóry, jednocześnie ujmując sobie lat, Salon Urody Marki oferuje zabiegi Venus Legacy. Venus Legacy to profesjonalne urządzenie kosmetyczne o wielu zastosowaniach, dzięki któremu możemy jeszcze skuteczniej walczyć z niedoskonałościami skóry będącymi efektem upływu czasu, a także niepożądanymi pamiątkami po ciąży lub utracie wagi.  Bezkonkurencyjna technologia 4D pozwala na osiągnięcie efektów klinicznych najszybciej spośród innych urządzeń dostępnych na rynku. Połączenie multipolarnej fali radiowej, impulsowego pola magnetycznego i podciśnieniowej stymulacji tkanek prowadzi do kurczenia włókien kolagenowych oraz stymulacji nowych, tworzenia fibroblastów oraz pobudzenia lipolizy czyli redukcji nagromadzonych komórek tłuszczowych. Dodatkowo zauważa się zwiększenie przepływu krwi i limfy, co przeciwdziała gromadzeniu się wody, prowadząc do redukcji obrzęków i tzw. cellulitu wodnego.

To wszystko razem sprawia, że skóra jest bardziej jędrna i elastyczna, wolna od nieestetycznej skórki pomarańczowej i wyraźnie bardziej napięta. Poprzez oddziaływanie na napięcie skóry zabiegi Venus Legacy pozwalają nam modelować sylwetkę nawet w najbardziej problematycznych miejscach. Towarzysząca zabiegom redukcja tkanki tłuszczowej sprawia, że czujemy się jeszcze młodsi i bardziej atrakcyjni.

Na zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Venus Legacy zapraszamy klientki oraz klientów z terenu miejscowości Marki, jak i z całej Warszawy. Oferujemy komfortowe warunki, przyjemną atmosferę oraz konkurencyjne ceny. Zainteresowanych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z efektami zabiegów Venus Legacy na twarz i ciało.

 

W naszej ofercie mamy również m.in. zabieg endermologiiusuwanie blizn, usuwanie makijażu permanentnego.