Jakie są najlepsze kremy przeciwstarzeniowe? Poznaj filtry mineralne

Szukasz skutecznej ochrony przed promieniowaniem UVA, UVB, HEV, IR? Chcesz cieszyć się piękną i zdrową skórą? W słoneczne dni nie zapominaj o stosowaniu kremu z filtrem, najlepiej z filtrem mineralnym. Czy wiesz, że brak odpowiedniej ochrony przed słońcem może przyspieszać procesy starzenia się skóry, a nawet powodować nowotwory? W trosce o jędrną, pozbawioną zmarszczek i pękających naczynek skórę twarzy i ciała, zastosuj filtr mineralny.

Promieniowanie UVA – dlaczego jest problemem? 

Poziom promieniowania UVA jest niezmienne wysoki przez cały rok i stanowią aż 95% promieniowania docierającego do naszej skóry. Ta, jeśli jest pozbawiona ochrony może starzeć się nawet 20 razy szybciej! Jednocześnie jest mniej podatna na zabiegi kosmetyczne i pielęgnację, a jej skutki są mniej widoczne.

Kosmoceutyki – filtr z szerokim spektrum ochrony

anti ageRekomendujemy, aby przez cały rok, każdego dnia aplikować kosmoceutyki z tlenkiem cynku. Dlaczego takie? Ponieważ jest to wszechstronnie działający filtr przeciwsłoneczny (mineralny) chroniący nie tylko przed promieniowaniem UVA, ale też UVB. Produkt jest bezpieczny nawet dla skóry wrażliwe, uszkodzonej czy z objawami trądziku różowatego. 

W naszym salonie dostępne są kremy z filtrami: 

  • SheerZinc SPF 30 – Terapeutyczny krem BB z cynkiem. 
  • Stem Cell 3D SPF 30 – Przeciwzmarszczkowy krem wyrównujący koloryt i zapobiegający fotostarzeniu skóry z komórkami macierzystymi. 
  • SunArmor SPF 50 – Peptydowo-przeciwstarzeniowy krem z najwyższą ochroną mineralną. 
  • CBD Blue Light Defense SPF 30 – Regenerujący i fotoprotekcyjny krem z nawilżającą formułą.