Zabiegi liftingujące na twarz

Utrata jędrności to jeden z objawów starzenia się skóry. Starzenie się skóry jest wynikiem postępującego spowolnienia jej metabolizmu. Proces ten rozpoczyna się u kobiet już między 25. a 30. rokiem życia i rozwija się z biegiem czasu prowadząc do:

  • utraty napięcia i wiotczenia skóry,
  • utraty owalu twarzy,
  • spadku gęstości skóry,
  • pogłębiania się zmarszczek mimicznych.

Na szczęście procesowi starzenia się skóry można skutecznie przeciwdziałać wzbogacając codzienną dietę odpowiednią ilością witamin i minerałów, spożywaniem dużej ilości wody i regularnym stosowaniem zabiegów liftingujących na twarz. Zabiegi ujędrniające i liftingujące powinny być dobrane adekwatnie do rodzaju skóry oraz stopnia jej wrażliwości. Bardzo ważne jest również to, aby zostały wykonane przez wykwalifikowanego i doświadczonego kosmetologa lub, w zależności od specyfiki zabiegu, lekarza medycyny estetycznej.

Zabiegi liftingujące na twarz: Lifting bez skalpela

W raz z rozwojem współczesnej medycyny estetycznej rośnie liczba zabiegów, dzięki którym możemy skutecznie przeciwdziałać utracie jędrności skóry bez ingerencji chirurgicznej. Zabiegi te pozwalają na uzyskanie naturalnego i długotrwałego efektu. Poprawiają samopoczucie i przywracają pewność siebie.

Niechirurgiczne zabiegi liftingujące na twarz to szeroki wachlarz procedur kosmetycznych i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które charakteryzuje:

  • wysoka skuteczność w walce z procesem starzenia się skóry,
  • stymulowanie naturalnych procesów regeneracji skóry,
  • możliwość uzyskania naturalnego i długotrwałego efektu odmłodzenia skóry,
  • mały lub żaden stopień inwazyjności,
  • bardzo krótki okres rekonwalescencji po zabiegu lub jego całkowity brak.

Zabiegi liftingujące na twarz w ofercie Call of Beauty DAY SPA

Call of Beauty DAY SPA oferuje szeroki wachlarz zabiegów ukierunkowanych na regenerację i poprawę kondycji skóry twarzy, szyi i dekoltu. To m.in.:

Oferowane zabiegi liftingujące charakteryzują się wysoką skutecznością oraz niskim poziomem ingerencji w ciało. Każdy zabieg przeprowadza wykwalifikowany i doświadczony pracownik DAY SPA, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa procedury kosmetycznej. Jedną z naszych specjalności jest mezoterapia mikroigłowa, podczas której wykorzystujemy certyfikowane preparaty, które stymulują produkcję kolagenu, zwiększają nawilżenie skóry i jej gęstość.

Zabiegi liftingujące na twarz nie są zarezerwowane wyłącznie dla kobiet. Z ich zalet z sukcesami korzystają także mężczyźni. Osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty zabiegów liftingujących na twarz zapraszamy do Call of Beauty DAY SPA. Dla Państwa wygody obsługujemy system rezerwacji on-line przez aplikację Booksy, w którym możecie zarezerwować najdogodniejszy dla siebie termin wizyty.