VENUS LEGACY™

venus legacy marki

Bezpieczna, bezbolesna i skuteczna walka z wiotką skórą, cellulitem oraz nadmierną tkanką tłuszczową

W odpowiedzi na konkretne potrzeby osób pragnących poprawić wygląd skóry, jednocześnie ujmując sobie lat, Salon Urody Marki oferuje zabiegi Venus Legacy. Venus Legacy to profesjonalne urządzenie kosmetyczne o wielu zastosowaniach, dzięki któremu możemy jeszcze skuteczniej walczyć z niedoskonałościami skóry będącymi efektem upływu czasu, a także niepożądanymi pamiątkami po ciąży lub utracie wagi.  Bezkonkurencyjna technologia 4D pozwala na osiągnięcie efektów klinicznych najszybciej spośród innych urządzeń dostępnych na rynku. Połączenie multipolarnej fali radiowej, impulsowego pola magnetycznego i podciśnieniowej stymulacji tkanek prowadzi do kurczenia włókien kolagenowych oraz stymulacji nowych, tworzenia fibroblastów oraz pobudzenia lipolizy czyli redukcji nagromadzonych komórek tłuszczowych. Dodatkowo zauważa się zwiększenie przepływu krwi i limfy, co przeciwdziała gromadzeniu się wody, prowadząc do redukcji obrzęków i tzw. cellulitu wodnego.

To wszystko razem sprawia, że skóra jest bardziej jędrna i elastyczna, wolna od nieestetycznej skórki pomarańczowej i wyraźnie bardziej napięta. Poprzez oddziaływanie na napięcie skóry zabiegi Venus Legacy pozwalają nam modelować sylwetkę nawet w najbardziej problematycznych miejscach. Towarzysząca zabiegom redukcja tkanki tłuszczowej sprawia, że czujemy się jeszcze młodsi i bardziej atrakcyjni.

Venus Legacy Warszawa

Na zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Venus Legacy zapraszamy klientki oraz klientów z terenu miejscowości Marki, jak i z całej Warszawy. Oferujemy komfortowe warunki, przyjemną atmosferę oraz konkurencyjne ceny. Zainteresowanych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z efektami zabiegów Venus Legacy na twarz i ciało.

Efekty zabiegów na twarz:

– młodszy wygląd dzięki wygładzeniu zmarszczek i zwiększeniu napięcia skóry

– świeże spojrzenie dzięki redukcji płynu w okolicach oczu

– poprawa owalu twarzy dzięki redukcji objętości podbródka

 

Efekty zabiegów na ciało:

– płaski i zwarty brzuch

– smukłe nogi dzięki redukcji obwodu

– uniesione i napięte pośladki

– zmniejszenie cellulitu oraz tkanki tłuszczowej w problematycznych miejscach

– poprawa konturu ramion dzięki redukcji objętości i zwiększaniu napięcia skóry

venus legacy warszawa

Wbudowany termometr w głowicy zapewnia prawidłowy odczyt temperatury w czasie realnym, co zwiększa efektywność i bezpieczeństwo zabiegu.

Pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu i zwiększają się stopniowo, z każdym powtórnym zabiegiem. Optymalny rezultat zostaje uzyskany po serii zabiegów. Twarz wymaga 4-6 sesji, ciało 8-10 powtórzeń. Ilość zabiegów jest dobierana indywidualnie do potrzeb i oczekiwań klienta.

 

 

Zdjęcia PRZED i PO

Przeciwwskazania:

– ciąża, karmienie piersią

– choroby nowotworowe

– metalowe implanty w miejscu zabiegu

– choroby autoimmunologiczne skóry

– implanty silikonowe w miejscu zabiegu

– infekcje skórne w miejscu wykonywania zabiegu

– wszczepiony rozrusznik serca